Ay-tekinler İnşaat Malzemeleri ve Beton Mamulleri Ticaret Taahhüt Limited Şirketi 1990 yılından beri parke taşı, beton boru, bims blok ve kaldırım taşı üretimi ve uygulaması yapmaktadır.

KURUMSAL

Ay-tekinler İnşaat Malzemeleri ve Beton Mamulleri Ticaret Taahhüt Limited Şirketi 1990 yılında Turgutlu Manisa Karayolu Üzeri Yukarı Çobanisa Köyü MANİSA adresinde NURETTİN AYTEKİN tarafından kurulmuştur. Ay-tekinler İnşaat Malzemeleri ve Beton Mamulleri Ticaret Taahhüt Limited Şirketi beton mamulleri ve kilitli parke taşı üretiminde Türkiye’deki öncü fabrikalardandır. Kurulduğu ilk günden beri katileli üretim anlayışıyla bir çok proje ve uygulama gerçekleştirdi. Bünyesindeki son teknolojiye sahip makineleri ve çalışkan personelleriyle günbegün sektöründe büyüdü. 2013 yılı Ocak ayında Manisa İli Salihli İlçesi Durasıllı Kasabasında ikinci tesisini kurup üretime başladı. TSE ve ISO güvence belgelerine sahip olan Ay-tekinler İnşaat Malzemeleri ve Beton Mamulleri Ticaret Taahhüt Limited Şirketi’nin bütün faaliyet alanları çağdaş yaşam alanlarının oluşumuna yöneliktir. Ay-tekinler İnşaat Malzemeleri ve Beton Mamulleri Ticaret Taahhüt Limited Şirketi sektöründeki rekabet gücünü insan odaklı yönetim, hizmet ve kaliteli ürün anlayışı ile korumaktadır.
 
Geleceğin yaşanabilir çağdaş ve modern kentleri oluşurken en yüksek kalitede yürüttüğü Ar-Ge, tasarım ve uygulamaları ile Ay-tekinler İnşaat Malzemeleri ve Beton Mamulleri Ticaret Taahhüt Limited Şirketi, kentsel beton elemanları ve beton parke taşlarını üretmeyi kendine görev olarak edinmiştir.
 
Sanayileşmenin arttığı, insanların sürekli bir koşuşturmaca içinde yaşadığı günümüz dünyasında mekanlar; artık çok daha özel olmak zorunda. İster şehirler ister yollar isterse parklar olsun insanın yaşadığı ve bulunduğu tüm ortamların daha güzel, daha yeşil ve daha estetik olması için uğraşılıyor. Dünyada şehircilik anlayışı her geçen gün daha da gelişirken insanların çevreye olan duyarlılığı da günbegün artıyor.
 
Tüm bunlar göz önüne alındığında Ay-tekinler İnşaat Malzemeleri ve Beton Mamulleri Ticaret Taahhüt Limited Şirketi’nin sunmuş olduğu ürünler, yerel veya özel uygulamalar için gerçek birer çözüm niteliğinde. Beton Parke Taşları bünyesinde taşıdığı pratiklik, dayanıklılık, ekonomiklik, güvenlilik ve estetik olma özellikleri ile çevre uygulamalarında önemini her geçen gün daha da çok hissettiriyor.
 
Bugüne kadar sayısız uygulamaya imza atmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Modern teknolojimiz, kaliteli üretim anlayışımız Ar-Ge faaliyetlerimiz, müşteri odaklı çözümlerimiz yani tüm çabalarımız; Bazen bir yürüyüş yolundaki bir küçüğün minik adımlarında, ya da bir sitenin bahçesindeki iki ihtiyarın sessiz yürüyüşünde, veya kim bilir sevinçle kucaklaşanların bastıkları her taşta saklıdır...
 
En derin saygılarımızla,
Ay-tekinler İnşaat Malzemeleri ve Beton Mamulleri
Ticaret Taahhüt Limited Şirketi
Nurettin AYTEKİN